העדשה הבריאה ביותר בעולם

לראשונה באופטיקה הלפרין
UVpro 420 – עדשה אופטית החוסמת קרינת UV 420

האם אתם מוגנים מקרינה? בואו לבדוק את משקפי הראיה שלכם

כשאנחנו בוחרים משקפי שמש, יש לנו נטייה להתמקד יותר בצורת המשקפיים ובאיך שהם נראים עלינו מאשר בדבר החשוב באמת: טיב העדשה והיכולת שלה לחסום את קרני השמש.
ב-רור שמראה חיצוני זה חשוב, אבל בסופו של דבר, משקפיים הם קודם כל מוצר פרקטי, שתפקידו להגן על העיניים שלנו מפני חשיפה לסכנת הקרינה ולסנוור של קרני האור.
איך נקבעת מידת היעילות של משקפי שמש? היא נקבעת על פי רמת ההגנה מפני קרני ה- UV יחד עם רמת הסינון והאיכות האופטית של העדשה הנבחרת.
הדעה הרווחת, לפיה איכות העדשה תלויה במידת הכהות שלה– אינה נכונה ואפילו עשויה להזיק לנו. 

עדשות כהות (המעניקות אשליה של הגנה מירבית), עשויות לפגוע בבריאות העיניים שלנו: הכהות יוצרת את מה שנקרא “אשליית האישון” . את הכהות האישונים מתרגמים כהגנה מפני השמש, כלומר יש “אישור מלמעלה” להתרחב. כשהאישונים מורחבים והם ללא הגנה מתאימה – הם חשופים לסכנה של גרימת נזק לעיניים, משהו כמו עט לייזר שמכוון ישירות אליהן.

יתרון משמעותי נוסף הוא הגנה מקרינה מסוכנת בכל מזג אוויר

במיוחד בחורף בו קל לוותר על הרכבת משקפי שמש, בעוד אנו חשופים ל60% קרינה אולטרה סגולה בימים מעוננים, ועד 30% קרינה בימי גשם – עם עדשות UVpro uv420 אתם תמיד מוגנים!
ובקיץ למרות שמשקפי שמש רגילים רבים מספקים הגנה בפני גלי אור קצרים, בנוסף להגנה בפני קרינת אולטרא סגול, עדשות לתיקון הראייה לא מספקות הגנה זו. חומר העדשות החדש UV+420cut, עוזר להגן על העניים בפני גלי אור קצרים.

הגנה מקרינת מחשבים ומסכים

קרינה מסוכנת לא נגמרת רק בשמש. במקומות סגורים אנו נחשפים כל הזמן למסכים שונים- טלויזיות, טלפונים ומחשבים, בעיקר בשעות עבודה ארוכות בהן אנחנו ממעטים להזיז את העיניים מהמסך. עם עדשות UVpro uv420 אתם תמיד מוגנים!

תוצאות הקרינה מתגלות לאורך שנים ולאחר שנים

חסימת אור אולטרה סגול חיונית להגנה על עיניים בפני קטרקט ובפני ניוון רשתית תלוי גיל. טכנולוגיית UV+420 Cut – טכנולוגיה החוסמת לא רק UVA ו-UVB, אלא גם אור רב-אנרגיה נראה לעין (HEV) של 400nm-420nm קרינת HEV עוברת דרך הקרנית והעדשות – למעשה העדשה מספקת הגנה לעין מכל סוגי הקרינה, כל השנה.