4 טרנדים לבחירת משקפיים שאתם חייבים להכיר

בעבר, מי שהרכיב משקפיים זכה לכינוי “משקפופר”, “חנון”, גינויים הנשארים אתנו עד לבגרות. לשמחתנו, משקפי ראיה כיום נחשבים פריט אופנתי ואביזר “אקססורי” בעל נוכחות, גם לאלו שלא זקוקים לתיקון ראייה. משקפיים נכונים יכולים להוסיף לך תחכום, שיק, ססגוניות ועוד. עדין לא השתכנעתם? בואו לראות את הדגמים הלוהטים והטרנדים החמים שמלווים אותנו בחורף 2016, המסגרות הדקיקות אלו שכמעט לא רואים OUT, משקפים בעלי נוכחות IN.

 

רגע לפני, כמה דגשים חשובים לבחירת המשקפיים:

א. דרך משקפי הראייה רואים, איך לא, את העיניים. יש לתת לזה התייחסות מבחינת מבנה המסגרת לעומת מבנה הפנים והעיניים.
ב. לבעלי עיניים קטנות או קרובות עדיף לבחור משקפיים עם מסגרת קטנה.
ג. לבעלי עיניים רחוקות נמליץ לבחור משקפיים עם מסגרת גדולה.
ד. יש להתחשב גם בצבע העיניים כשנגשים לבחור צבע למסגרת, גוון שידגיש אותם וייצור מראה מהפנט.


1) מסגרות מודפסות (מנומרות למשל)

מי שאוהב משקפי שמש מודפסים בטוח יאהב את הטרנד הזה, בו המסגרת במרכז תשומת הלב, נועזת ודומיננטית. היתרון הגדול בהדפסים הוא מגוון הצבעים בהדפס, שמאפשר לנו לשלב איתו כמה סטים של בגדים וסגנונות. המשקפיים מגיעים עם הדפסים שונים במגוון צבעים, צורות וטקסטורות מעניינות, למשל ההדפס המנומר בשלל גוונים- שחור-כחול, שחור-אפור, שחור-אדום. מגמה שמתחזקת היא בחירת משקפי שמש, הוצאת העדשות ושימוש במסגרת עצמה עבור משקפי ראיה. נסו בעצמכם!


2) מסגרות וינטג’

טרנד אופנתי המציג דוגמאות וסגנונות שניתן למצוא בדפי ההיסטוריה. תמיד שיקי, וניתן לעבור איתו בקלות ממראה יום יומי לLOOK ערב. אם בחרתם בו אל תתביישו לבלוט, ואפילו להיות החלוצים של הסגנון בקרב החברים. בין הסגנונות העכשווים תמצאו מסגרות בולטות, עבות, עם גוונים כחולים-אפורים מתחלפים.


3) מסגרות חלקות קלאסיות

מסגרות צבע אחיד ממשיכות להוביל את הקו האופנתי של הרוב. הצבעים הקלאסיים – שחור, חום, בורדו. הם מאופיינים בקוים נקיים, לא בולטים מידי ובעלות נוכחות מדליקה. הטוויסט מגיע בהחלפת כמעט יומית של המסגרת והצבע, כך שכל יום אנחנו מפתיעים. מתאימים לכל מראה שתלבשו גשרים כפולים, עדשות עגולות – כדי לחדש ולרענן את המראה של רובנו, האופנה מחדשת במבנים חדשים של משקפיים. גשרים כפולים, עגולים וגבוהים יחד עם עדשות עגולות יתנו אוירה אופנתית לכל אחד, ויתאימו במיוחד לבעלי פנים קטנות ומרובעות יחסית.


4) מסגרות מתוכשטות (מלשון “תכשיט”)

יסלחו לנו הגברים שבקוראים: אבנים, נצנצים, בצבע או קלאסי – מהפנים המרכיבים את המסגרות הללו לא ניתן להתעלם. כפי שהשם מרמז, מסגרות “מתוכשטות” מעניקות למשקפיים תחושה של תכשיט. עם לבוש אלגנט גם בעבודה, ה-“לוק” (LOOK) המתוכשט משדר ביטחון וקלאסה שיחמיאו לכל אישה, ואולי גם לחלק מהגברים. ולא חייבים להשתולל: כמה אבנים נוצצות על מוטות המשקפיים יתנו אווירה חגיגית ויוקרתית לזווית הפנים, וידגישו את הניצוץ בעיניים.

 

אז אחרי שהתעדכנתם בטרנדים הכי חמים, אנחנו מזמינים אתכם לבוא לסניף אופטיקה הלפרין הקרוב לביתכם ולהתחדש במשקפיים אופנתיים וחדשים והכי חשוב זה לבוא עם ראש פתוח ולנסות דברים חדשים, אתם אף פעם לא יודעים איך זה יראה עליכם. משקפיים הם פריט מאוד חשוב בהופעה שלנו, כל זוג שנבחר ישנה לגמרי את כל ההופעה שלנו.