עדשות מולטיפוקל ASAHI

You are currently viewing עדשות מולטיפוקל ASAHI

למה חשוב לבחור בעדשות מולטיפוקל איכותיות ומה הופך את עדשות ASAHI למובילות בתחום? המומחים של הלפרין מסבירים

 


עדשות מולטיפוקל נותנות מענה לטווח ראייה לרחוק, לקרוב ולמה שביניהם בזוג משקפיים אחד. מדובר ביתרון ברור, ללא ספק, אבל כדי לנצל אותו במלואו עם ראייה רב-מוקדית נוחה תוך שמירה על איכות חיים לאורך זמן – חשוב לבחור בעדשות מולטיפוקל איכותיות ומקצועיות.


בשביל לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה, לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על עדשות המולטיפוקל ASAHI, הנמכרות בבלעדיות בכל סניפי אופטיקה הלפרין.


 


מחקר מקדים

באופטיקה הלפרין אנחנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר לעיניים שלכם. בהתאם, אנחנו בוחנים את סוגי העדשות החדשות והמתקדמות בשוק באמצעות פיילוט מבוקר, בו העדשות נבדקות על ידי האופטומטריסטים המומחים של הרשת ועל ידי תגובות הלקוחות לתקופת ההסתגלות ולאיכות העדשות.


עדשות המולטיפוקל ASAHI עמדו בסטנדרט מחמיר של בדיקות וזכו להצלחה גדולה הן מצד האופטומטריסטים, שציינו זמן הסתגלות מהיר לעדשות והן מצד הלקוחות, שציינו לשבח את הנוחות ושדה הראייה הרחב בעדשות הדור החדש, ביחס לעדשות מולטיפוקל שהרכיבו קודם לכן.


 


היהלום האופטי

לאחר כל הבדיקות ובהתייעצות עם האופטומטריסטים החלטנו לצאת לדרך עם ASAHI – מותג עולמי חזק ומוביל בתחום האופטיקה, המיוצר ביפן.


עדשות ASAHI נחשבות פורצות דרך בתחום האינדקסים הגבוהים (עדשות דקות, כדוגמת 1.67 ו- 1.74) ובעדשות UV-PRO, הכוללות מרכיב הגנה נגד אור כחול, ומהוות חדשנות של ממש לעומת הקיים בשוק: העדשות מיוצרות בטכנולוגיה המתקדמת והמדויקת ביותר של ליטוש אחורי בשיטת FREE FORMM, המלטשת כל מ”מ מרובע בעדשה בהתאמה אישית. בזכות טכנולוגיה זו, מאפשרות לכם עדשות ASAHI לנצל טווח רחב במיוחד של אזורי ראייה (ביחס לדור הקודם ולקיים בשוק האופטיקה בישראל), תוך שילוב ראיה נוחה, צלולה וללא עיוותים.


טכנולוגיה נוספת שמיושמת בעדשות המולטיפוקל ASAHI היא ה-DOUBLE ASPHERIC (DAS). שיטה זו כוללת ייצור עדשה בליטוש אחורי דו צדדי אספרי, מה שיעניק לכם את העדשה הטובה והאסתטית ביותר גם במרשמי מינוס ואפילו יותר מזה – במרשמי פלוס.


לא סתם קוראים להן היהלום האופטי – עדשות המולטיפוקל ASAHI עונות על כל צורך. בהתאם, קיימים עבורם ציפויים מיוחד ובלעדיים רק להן: ציפוי בטכנולוגיית I SMART, למשל, יעניק לכם ראייה איכותית בשעה שאתם משתמשים במכשירים דיגיטליים; ציפוי נגד השתקפות הנקרא NIGHT VISION, מסדרת ASAHI GOLD, יאפשר לכם לראות חד וברור בנהיגת לילה, ללא השתקפות על העדשות ועם מינימום סנוורים. ציפוי זה בעל צבע זהוב-כתום וניתן בקלות לזהותו בכל אחד מסניפי רשת אופטיקה הלפרין.


 


התאמה אישית מלאה, באחריות

כמו שאמרנו, אופטיקה הלפרין היא המשווקת הבלעדית בארץ של עדשות ה-ASAHI. בהתאם, אנחנו מעניקים פתרונות לכל האינדקסים, החל מאינדקס 1.5 ועד 1.74, כולל עדשות מחליפות צבע דור 8.


ברכישת עדשות מולטיפוקל מדגם ASAHI תקבלו ערכה הכוללת תעודת אחריות, כאסמכתא של איכות, חדשנות מוצרית ומקצועיות, המנחים אותנו בעשייה ובסניפי הרשת.


 


למה אתם מחכים?! בקרו אותנו לרכישה איכותית ומהנה.