לראשונה באופטיקה הלפרין

UVpro 420 – עדשה אופטית החוסמת קרינת UV 420

UV

 

האם אתם מוגנים מקרינה?  בואו לבדוק את משקפי הראיה שלכם

אחד מגורמי הנזק הגדולים ביותר לעין האנושית היא הקרינה. בין אם קרינת השמש, ובין אם קרינה ממסכים ומכשירים טכנולוגיים אחרים. עדשת UVpro החדשה מביאה איתה בשורה לבריאות שלכם ולאיכות החיים שלכם כמרכיבי משקפיים – היא מסננת את הקרינה מהמקורות השונים בצורה משמעותית – וניתן ממש להרגיש בהבדל מעדשה רגילה.

אחד היתרונות של עדשת UVpro החדשה – שהיא מקלה על מאמץ העין בראייה בצורה משמעותית וכתוצאה מכך מונעת כאבי ראש ועייפות.
העדשה UVpro uv420 עשויה מחומר מסנן קרינה, המבטיח עמידות ואיכות, לעומת עדשות עם ציפוי (שעלול להפגם, היא עדשה שקופה וצלולה, ללא ציפוי כחלחל לראייה מצויינת וחלקה, והיא עוברת ליטוש אחורי מותאם אישית – טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ייצור עדשות גדולות (עד קוטר 90 מ”מ) ללא עיוותים.

יתרון משמעותי נוסף הוא הגנה מקרינה מסוכנת בכל מזג אוויר

במיוחד בחורף בו קל לוותר על הרכבת משקפי שמש, בעוד אנו חשופים ל60% קרינה אולטרה סגולה בימים מעוננים, ועד 30% קרינה בימי גשם – עם עדשות UVpro uv420 אתם תמיד מוגנים!
ובקיץ למרות שמשקפי שמש רגילים רבים מספקים הגנה בפני גלי אור קצרים, בנוסף להגנה בפני קרינת אולטרא סגול, עדשות לתיקון הראייה לא מספקות הגנה זו. חומר העדשות החדש UV+420cut, עוזר להגן על העניים בפני גלי אור קצרים.

הגנה מקרינת מחשבים ומסכים

קרינה מסוכנת לא נגמרת רק בשמש. במקומות סגורים אנו נחשפים כל הזמן למסכים שונים- טלויזיות, טלפונים ומחשבים, בעיקר בשעות עבודה ארוכות בהן אנחנו ממעטים להזיז את העיניים מהמסך. עם עדשות UVpro uv420 אתם תמיד מוגנים!

תוצאות הקרינה מתגלות לאורך שנים ולאחר שנים

חסימת אור אולטרה סגול חיונית להגנה על עיניים בפני קטרקט ובפני ניוון רשתית תלוי גיל. טכנולוגיית UV+420 Cut – טכנולוגיה החוסמת לא רק UVA ו-UVB, אלא גם אור רב-אנרגיה נראה לעין (HEV) של 400nm-420nm קרינת HEV עוברת דרך הקרנית והעדשות – למעשה העדשה מספקת הגנה לעין מכל סוגי הקרינה, כל השנה.

למאמר מקצועי והסברים נוספים (באנגלית) לחצו כאן>>

בואו אלינו ונבדוק האם עדשות המשקפיים שלכם מסננות קרינה. מלאו פרטים:

חזרה לעמוד כתבות >>