בלעדי באופטיקה הלפרין

עדשות מולטיפוקל ASHAI- פריצת דרך בתחום האינדקסים הגבוהים

1

 

 

1784

בבואנו לבחון עדשות מתקדמות, אנו מבצעים פיילוט מבוקר, ומאפשרים לאופטומטריסטים המומחים של הרשת לבדוק אותן, את תגובות הלקוחות, ההסתגלות ואיכותן.

עדשות ה-ASHAI עמדו בסטנדרט מחמיר של בדיקות, וזכו להצלחה גדולה, הן מצד האופטומטריסטים והן מהלקוחות. האופטומטריסטים ציינו זמן הסתגלות מהיר לעדשות וכן שהלקוחות ציינו בפניהם את הנוחות ושדה הראיה הרחב ביחס לעדשות מולטיפוקל שהרכיבו קודם, כיאה לעדשות הדור החדש.

לאחר כל הבדיקות ובהתייעצות עם האופטומטריסטים החלטנו לצאת לדרך עם ASHAI מותג עולמי חזק ומוביל בתחום האופטיקה, המיוצר ביפן.

עדשות ASHAI נחשבות כפורצות דרך בתחום האינדקסים הגבוהים כדוגמת 1.67 ו- 1.74, ומהוות חדשנות של ממש לעומת הקיים בשוק.
העדשות מיוצרות בטכנולוגיה המתקדמת של ליטוש אחורי FREE FORMM ובכך מקנות למשתמש אזורי ראיה רחבים במיוחד (ביחס לדור הקודם ולקיים בשוק האופטיקה בישראל) וזאת תוך שילוב של ראיה נוחה, צלולה וללא עיוותים.
ניתן לזקוף לעדשות ה- ASHAI את הפיתוח של טכנולוגיית ה- DOUBLE ASPHERIC DAS שכולל ייצור עדשה בליטוש אחורי דו צדדי אספרי, מה שנותן למשתמש את העדשה הטובה והאסתטית ביותר גם במרשמי מינוס ואפילו יותר מזה- במרשמי פלוס.

כחלק מקבלת הזיכיון לשיווק עדשות ה- ASHAI באופן בלעדי, אנו מעניקים פתרונות לכל האינדקסים החל מאינדקס 1.5 ועד 1.74, כול עדשות מחליפות צבע דור 6.
עדשות ה-ASHAI ישווקו ללקוח עם ערכה הכוללת תעודת אחריות, שיהיו אסמכתא של איכות, חדשנות מוצרית ומקצועיות, אשר מובילים אותנו בכל העשייה.

חזרה לעמוד כתבות >>