חובבי הספורט מודעים לצורך הבלתי מעורער הקיים בהרכבת משקפי שמש במהלך הפעילות הספורטיבית אותה הם מנהלים, בין אם זו רכיבה על אופניים,  סקי, משחק טניס ועוד. המשקפיים אותם מרכיב המשתמש יכולים להיות משקפי שמש בפרט, אך הם יכולים להיות משקפי שמש המשלבים במקביל משקפי ראייה שנועדו לתקן את לקות הראיה ממנה סובל המשתמש. במאמר זה נתמקד במשקפי השמש הבטיחותיות ואלו המיועדות לשימוש במהלך פעילות ספורטיבית כך שגם אם התרחשה תאונה בלתי צפויה, משקפי השמש לא יגרמו לפציעות מיותרות.

בשנים עברו נחלק תחום משקפי השמש לשניים, פעם אחת היו אלו משקפי שמש שנועדו לאדם הממוצע ועוצבו בהתאם לצו האופנה ופעם שנייה היו אלו משקפי שמש בטיחותיות לענפי הספורט השונים והדגש על עיצוב לא הורגש. נכון לעידן הנוכחי נלקחו שני התחומים ושולבו יחדיו כך שגם משקפי השמש שנועדו לפעילות הספורטיבית מעוצבים בהתאם לצו האופנה והרוח הנושבת בתחום האופנתי. נכון להיום לכל חברת משקפי שמש מובילה, קיימים משקפי שמש אופנתיים המתאימים לחובבי הספורט ולשחקני הספורט המקצועי.

זהירות סכנות רבות לפניך

אם החלטתם שלא לרכוש משקפי שמש בטיחותיות ומותאמות לפעילות ספורטיבית, אתם מסכנים את בריאותכם ולא בצדק. נסו לדמיין מה יקרה באמצע משחק טניס בו כדור קטן וצהוב פוגע במשקפי השמש שלכם ומנפץ אותם. כל עוד אלו הם משקפי שמש המותאמות לפעילות ספורטיבית, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים כי נזק משמעותי לא יגרם כתוצאה עקיפה למכה אותה קיבלתם, אך מה יקרה כאשר הכדור יפגע במשקפים שאינם בטיחותיים ונשברים לעיתים לרסיסים? במקרים אלו אתם יכולים להיפצע ולעיתים באופן בלתי הפיך.

אם הסיבה שנמנעתם עד היום לרכוש משקפיים המיועדים באופן ישיר לעיסוק בספורט משום שלא הצלחתם למצוא משקפיים שמתאימים לכם מבחינת מראה וברמה העיצובית, הרי שכיום אתם יכולים לגשת ולרכוש לעצמכם את המשקפיים שיתאימו בדיוק מופלא לפנים שלכם וזאת משום שמרבית היצרניות החלו לייצר משקפי שמש אופנתיים גם לספורטאים.

מדוע להשקיע במשקפי שמש ייעודיות

אם עולה לכם השאלה “מדוע להשקיע כסף במשקפי שמש ספורטיביות” בראש, הרשו לנו להציף עבורכם את הסיבות העיקריות בשלן נכון לרכוש משקפי שמש ייעודיות, משקפיים אשר ישדרגו את איכות חייכם ויאפשרו לכם ליהנות בצורה משמעותית יותר מהפעילות הספורטיבית אותה אתם מנהלים.

למשקפיים המיועדים לספורטאים ישנם יתרונות טכניים רבים, לרבות השילוב של עדשה אופטית אשר מיועדת לראייה דינאמית ומאפשרת ראייה פנורמית ובמילים אחרות, גם בתנועה תוכלו לראות באופן יוצא מהכלל. שימו לב כי גם במסגרת מעוקלת כמו גם עדשות גבוהות, ניתן לשלב את הפתרונות הטכניים המדוברים. עוד פיתוחים הקיימים בעידן הנוכחי הם העדשות הפוטוכרומתיות אשר מגיבות לתאורה בסביבה החיצונית והפנימית, דהיינו עדשות אשר מתכהות בשמש ומתבהרות בצל.

לסיכום – משקפי שמש לספורטאים הכרחיים כדי ליהנות מהפעילות הספורטיבית במאת האחוזים.

חזרה לעמוד כתבות >>