העדשות שיגנו עליכם מפני קרינת מסכים ושמש

You are currently viewing העדשות שיגנו עליכם מפני קרינת מסכים ושמש

עדשות UV PRO מספקות טווח רחב יותר של הגנה מאור מזיק

עדשות ה-UV-Pro 420 מנתצות מיתוסים בעולם האופטיקה ומספקות את ההגנה האולטימטיבית למשקפי שמש ומשקפי ראייה. הכירו אותן

משנה לשנה החשיפה לקרני השמש ובעיקר לקרינת האור הכחול מהמסכים רק עולה. עבור מרכיבי משקפי שמש ומשקפי ראייה במיוחד, חשוב שלעדשות, הנמצאות מילימטרים ספורים מהעיניים שלנו, תהיה את היכולת להגן עליהן מפני אותן קרני אור שונות ומסוכנות. עדשות ה-UV-Pro 420 עונות בדיוק על הצורך הזה ויותר.

כדי שתוודאו שמעבר לעיצוב ולהתאמה, המשקפיים גם ממלאים את הפונקציה החשובה שבהגנה על העיניים שלכם – המומחים של הלפרין מנתצים מיתוסים הקשורים לקרינה ומסבירים מה הופך את עדשות ה-UV-Pro 420 לרכיב קריטי בכל משקפי שמש או ראייה.

420 לקרינה 24/7

מיתוס: כל עוד אנחנו רחוקים מהמסך, הוא לא מזיק לנו.

נכון / לא נכון: קרינה מסוכנת לא נגמרת רק בשמש. כאמור, ההימצאות ההולכת וגוברת שלנו מול מסכים מגבירה את החשיפה שלנו לקרני אור כחול. אלו, מדכאות את יצירת הורמון השינה (מלטונין) בגוף ובהתאם עשויות להוביל לנדודי שינה, כאבי ראש ועייפות.
החשיפה לאור כחול אינה תלויה רק במרחק מהמסכים השונים, אלא בעיקר בשעות הארוכות אותן אנחנו מבלים אל מולם – בין אם אנחנו גוללים בסמארטפון, עובדים מול המחשב או צופים בטלוויזיה מהספה.

התקנת עדשות UV-Pro 420 במשקפי הראייה תעזור לחסום את קרינת האור הכחול ולהגן על העיניים, גם בזמן הצפייה במסכים.

גוונים של כהות

מיתוס: ככל שהעדשה כהה יותר, כך היא מגינה עלינו יותר.

נכון / לא נכון: עדשות כהות שאינן איכותיות אפילו עלולות להזיק לנו! במצב הנקרא “אשליית האישון” האישונים מתרגמים את כהות העדשה כ”אישור” להגנה מפני השמש, ובהתאם מתרחבים. כאשר האישונים מתרחבים אך אינם נהנים מהגנה הולמת, הם חשופים לסכנה של גרימת נזק לעיניים. לכן, יש חשיבות גבוהה להרכבת משקפיים שמספקות הגנה מפני קרניים אולטרה-סגולות (קרני UV). הגנה זו נקבעת בהתאם לרמת הסינון והאיכות האופטית של עדשות המשקפיים.

בעזרת עדשות UV-Pro 420 קרינת השמש והאור הכחולה נחסמת עוד הרבה קודם לאישון וכך, גם אם העדשות יהיו בהירות (במשקפי שמש) או שקופות (במשקפי ראייה), הן יספקו הגנה מלאה לעיניים שלנו.

תחזית קורנת

מיתוס: אין צורך אמיתי בהרכבת משקפי שמש בחורף.

נכון / לא נכון: בימי גשם אנחנו חשופים ל-30% קרינה אולטרה-סגולה (קרינת UV), ובימים מעוננים ל-לא פחות מ-60% קרינת UV. לכן, בהחלט מומלץ להרכיב משקפי שמש איכותיים גם בחורף ובכל מקרה – משקפי ראייה שמספקים הגנה ראויה לעיניים מפני קרינה זו.

עדשות UV-Pro 420 לא רק מספקות הגנה מפני קרינת UV אלא גם מפני גלי אור כחול קצרים, וזאת הודות לחומר ממנו הן מורכבות. הרכב זה הופך אותן ליעילות במיוחד בחסימת הקרניים המזיקות הן בימי הקיץ והן בימי החורף, גם במשקפי שמש וגם במשקפי ראייה. כך, עם עדשות UV-Pro 420 אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תהיו מוגנים!

מבט לעתיד

מיתוס: תוצאות הקרינה מתגלות לאורך שנים ולאחר שנים.

נכון / לא נכון: חשיפה לקרני UV בעלת השלכות רבות ומשמעותיות, שלוקח זמן להבחין בהן, כאשר חסימת האור האולטרה-סגול חיונית להגנה על עיניים בפני קטרקט ובפני ניוון רשתית תלוי גיל.

הודות לטכנולוגיית UV+420 Cut הקיימת בעדשות UV-Pro 420, נחסמות לא קרני UVA ו-UVB, אלא נחסמת גם קרינת האור הניכרת לעין (קרינת HEV), אשר לה אנרגיה רבה ועוצמתית, החודרת דרך הקרנית והעדשות.

עדשות UV-Pro 420 מספקות את סינון איכותי ומירבי ובהתאם הגנה לעין מכל סוגי הקרינה, כל השנה. כך, עוזרות הן היום למנוע גם נזקים עתידיים לעין.